SLAVEN – HAJDUK 1:1 Krstanović opet zabio Hajduku koji nije iskoristio kiks Gorice

0
2
SLAVEN - HAJDUK 1:1 Krstanović opet zabio Hajduku koji nije iskoristio kiks Gorice

SLAVEN i Hajduk odigrali su 1:1 u 30. kolu HNL-a.

Hajduk je poveo u 9. minuti golom Dimitrova, a Todorović je u 60. minuti dobio drugi žuti karton. Izjednačio je Ivan Krstanović u 66. minuti.

Uskoro opširnije…

SLAVEN – HAJDUK 1:1

(Krstanović 66′ / Dimitrov 9′)

SASTAVI:

Slaven: Filipović, Bosec (od 62. Julardžija), Prce (od 85. Van Bruggen), Božić, Goda, Paracki, Lulić, Glavčić, Bačelić Grgić (od 46. Mlinar), Knoll, Krstanović

Hajduk: Kalinić, Todorović, Dimitrov, Mujakić, Čolina, Jurić, Skorup, Teklić (od 75. Atanasov), Jairo, Livaja, Umut (od 75. Kačaniklić)

TIJEK SUSRETA:

KRAJ

90’+6′ Prilika za Slaven! Mujakić je srušio Glavčića na vrhu šesnaesterca, ali Kalinić brani udarac Glavčića

90′ Pet minuta nadoknade

90′ Jakoliš mijenja Dimitrova

90′ Dimitrov se ozlijedio i neće moći nastaviti utakmicu

88′ Mlinar je dobio žuti karton

86′ Razvodnila se igra

85′ Van Bruggen je zamijenio Prcea

75′ Izašli su Teklić i Umut, a u igri su Atanasov i Kačaniklić

74′ Lulić je probio desnu stranu i ubacio u sredinu, ali Dimitrov u zadnji trenutak izbija u korner

72′ Stišće Slaven i traži drugi gol

66′ GOOOOOOOL! Izjednačio je IVAN KRSTANOVIĆ! Nakon Knollova pokušaja škaricama lopta dolazi do Krstanovića koji zabija iskosa s lijeve strane u sami kut za 1:1. VAR je provjeravao je li Knoll napravio prekršaj, ali je gol priznat

63′ Mijenja i Hajduk. Skorupa mijenja Micko Ševelj

62′ Prilika za Slaven! Odličan udarac Glavčića iz slobodnjaka Kalinić vadi ispod grede

62′ Julardžija mijenja Boseca

60′ CRVENI KARTON! Knoll je prošao Todorovića koji ga ruši s leđa i doibva crveni karton

58′ Bolje je Hajduk ušao u drugo poluvrijeme i uspostavio je ravnotežu na terenu

55′ Strašan udarac Livaje s 25 metara, Filipović odbija u korner

54′ Prilika za Hajduk! Teklić je krasno proigrao Umuta koji iskosa s desne strane u dobroj prilici puca visoko pokraj prve stative

53′ Goda je dobio žuti karton

49′ Livaja je dobio žuti karton i neće moći igrati u nedjelju u Maksimiru protiv Dinama

46′ Počeo je nastavak. Mlinar je zamijenio Bačelić Grgića

45’+3′ Kraj prvog poluvremena. Hajduk je praktički dvaput prešao centar, ali svejedno vodi u Koprivnici golom Dimitrova. Domaćini su bili puno bolji u prvih 45 minuta, imali su dvije odlične prilike, ali nisu ih uspjeli realizirati. Jako curi po desnoj strani Hajdukove obrane na kojoj Jairo igra beka, a Todorović desnog stopera i morat će Splićani nešto promijeniti u nastakvu jer je teško očekivati da će ovakvom igrom izdržati do kraja

45’+2′ Mrtva šansa za Slaven! Lulić je ubacio s desne strane, Knoll je pucao glavom, ali je na crti pogodio Todorovića u nogu i Hajduk se spasio

45′ Dvije minute nadoknade

42′ Što je sad napravio Teklić… Hajduk je imao slobodan udarac iskosa s gotovo 50 metara da bi Teklić dodao loptu u noge Krstanoviću koji je započeo kontranapad, ali ga domaćini nisu najbolje odigrali

35′ Nakon ubačaja s krila lopta se odbija do Teklića koji s ruba šesnaesterca puca visoko preko gola

32′ Nikakve šanse nema Jairo na boku protiv Lulića. Pet puta ga je prošao igrač Slavena, a sad je ubacio za Knolla koji radi prekršaj na Kaliniću

27′ Vezna linija Hajduka ne postoji. Slaven kontrolira igru, dobiva sve odbijene lopte i stalno je oko šesnaesterca gostiju

24′ Velika prilika za Slaven! Lulić je prošao Jaira kao da ga nema i ubacio na prvu stativu, Knoll puca, ali Kalinić sjajno brani. Odlično se postavio Hajdukov golman iako je Knoll mogao bolje reagirati

23′ Opasno je bilo u petercu Hajduka. Krstanović je ubačaj iz kornera spustio na gol aut liniju, ali domaćini u gužvi nisu uspjeli uputiti udarac

21′ Tuče Lulić s 25 metara, lopta od bloka odlazi u korner…

16′ Knoll je prošao Todorovića i ušao u šesnaesterac s lijeve strane, ali je ušao u nepotreban dribling i Dimitrov je zatvorio. Da je pucao, mogao je biti puno opasniji

11′ Dvije minute trajala je provjera VAR-a je li igrač u zaleđu utjecao na golmana Slavena, ali je sudac Batinić procijenio da nije

9′ GOOOOOOOL! Vodi Hajduk, zabio je KRISTIAN DIMITROV! Nakon ubačaja iz kuta lopta je došla na drugu stranu do Skorupa koji vraća na peterac, a Dimitrov glavom skreće loptu u gol

7′ Jairo se sad izvukao prema naprijed, a Todorović mu je došao iza leđa. Ubacio je na Umuta, ali Turčin je loše glavom zahvatio loptu

6′ Hajduk igra s trojicom u zadnjoj liniji kad ima loptu, a kad se brani u zadnjoj liniji je pet igrača. Jairo je desni bek, a Todorović desni stoper…

5′ Livaja je probao praktički s centra, ali bezopasno

1′ Počela je utakmica, Jairo igra desnog beka, a Todorović trećeg stopera