UŽIVO INTER – JUVENTUS 1:0 Juventusu zabio bivši igrač, Inter razbija prvake

0
1
UŽIVO INTER - JUVENTUS 1:0 Juventusu zabio bivši igrač, Inter razbija prvake

OD 20:45 Inter i Juventus igraju derbi 18. kola Serie A na Giuseppe Meazzi. Rezultat je 1:0.

Momčad Antonija Contea je trenutačno druga s 37 bodova, četiri više od petoplasirane momčadi Andree Pirla koja ima i utakmicu manje.

Marcelo Brozović igra od prve minute za Inter, Ivan Perišić je na klupi domaćina.

Utakmicu sudi Daniele Doveri.

INTER – JUVENTUS 1:0

TIJEK UTAKMICE

45+3′ KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

41′ Lukaku u novoj šansi, Juventus se spašava lošom završnicom Belgijca.

36′ Bonucci je faulirao Martineza i dobio žuti karton.

32′ Lukaku razbija obranu Juventusa, ne mogu ga zadržati gosti. Martinez u međuvremenu promašuje novu šansu.

24′ Lukakua zaustavlja Juventusov golman, Martinez odbijenu loptu iz izgledne šanse zakucava preko gola. Inter je mogao povesti 2:0 bez problema.

18′ Inter nastavlja napadati i pritiskati, Juventusa nema nigdje.

13′ GOOOOOOOOL! ARTURO VIDAL JE STRIJELAC! Bivši igrač Juventusa sada je zabio za Inter, ubacio mu je Nicolo Barella. Vidal se najbolje snašao ispred Danila i u skoku glavom pogodio s pet metara.

11′ Ronaldu je poništen gol zbog ofsajda u kojem je bio Federico Chiesa. Juventus opasan.

7′ Brozović pokušava iz slobodnog udarca s 25 metara, pored gola to odlazi.

5′ Juventus je uspostavio nešto veći posjed u startu.

1′ Započela je utakmica u Milanu.

SASTAVI

INTER: Handanović; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Barella, Brozović, Vidal, Young; Martinez, Lukaku

JUVENTUS: Szczesny; Danilo, Bonucci, Chiellini, Frabotta; Chiesa, Bentancur, Rabiot, Ramsey; Ronaldo, Morata

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?