Lukaku u 119. minuti zabio za prolaz Intera u kupu, Brozović ušao u produžecima

0
3

U UTAKMICI osmine finala Talijanskog kupa milanski Inter je nakon produžetka svladao u Firenci Fiorentinu s 2-1 i osigurao dvoboj s gradskim suparnikom Milanom u četvrtfinalu.

Čileanac Arturo Vidal je iz penala u 40. minuti doveo Inter u vodstvo, a Fiorentina je izjednačila golom Bjelokošćanina Christiana Kouamea u 57. minuti. I kada se u produžetku očekivalo izvođenje jedanaesteraca, milanska momčad je ipak došla do gola i pobjede. Romelu Lukaku je na dodavanje Barelle uspio pogoditi glavom u 119. minuti.  To mu je već 17. gol ove sezone u svim natjecanjima.

Ivan Perišić je odigrao svih 120 minuta za Inter i pritom je prikazao solidnu igru. Nakon što je započeo tek jednu od posljednjih sedam ligaških utakmica, mora uvjeriti Antonija Contea da je najbolja opcija na boku.

Grafika: Sofascore za IndexSport

U četvrtfinale se već ranije plasirao Milan, te ćemo gledati gradski derbi u toj fazi natjecanja.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?