UŽIVO ATLETICO – BAYERN 1:0 Joao Felix zabio Bayernu i pogodio gredu

0
3
UŽIVO ATLETICO - BAYERN 1:0 Joao Felix zabio Bayernu i pogodio gredu

U MADRIDU na stadionu Wanda Metropolitano utakmicu petog kola grupne faze Lige prvaka igraju Atletico i Bayern.

Atletico vodi golom Felixa od 26. minute.

Prvak Europe je dominantan u skupini A i s maksimalnim učinkom već je osigurao prolaz. S druge strane, Atletico se muči i za petama su mu Lokomotiv i RB Salzburg. Stoga Atleticu večeras treba pobjeda i Simeone će početi s najjačim sastavom.

S druge strane, trener Bayerna Hansi Flick odmara gotovo cijelu momčad pa će protiv Atletica nastupiti praktički rezervna momčad.

Red Bull je u gostima u ranijem terminu slavio protiv Lokomotiva 1:3 u ovoj skupini.

SASTAVI:

Atletico: Oblak, Trippier, Savić, Giménez, Hermoso, Koke, Saúl, Carrasco, Llorente, Correa, Joao Félix.

Bayern: Nübel, Sarr, Süle, Lucas Hernández, Alaba, Javi Martínez, Musiala, Sané, Arrey-Mbi, Douglas Costa, Choupo-Moting.

ATLETICO – BAYERN 1:0

(Felix 26′)

TIJEK UTAKMICE:

59′ Kakva akcija Atletica. Igrači Diega Simeonea su prebrajali Bayernove, lopta je stigla do Felixa koji s deset metara trese gredu

54′ Carrasco je probio lijevu stranu, ali u petercu Bayerna nije bilo igrača Atletica

52′ Nakon kornera Bayerna Hernandez je pucao glavom, ali preko gola je to otišlo

49′ Dobar napad Atletica po desnoj strani. Correa je izbacio Trippiera, ali njegov ubačaj nije bio najbolji

46′ Počelo je drugo poluvrijeme. Nema izmjena

KRAJ PRVIH 45 MINUTA

43′ Nova super prilika za Atletico. Llorente se poigrao sa svojim čuvarom na desnoj strani, došao je do ruba 16 metara i poslao povratnu loptu za Correu koji iz izvrsne situacije tuče preko gola

38′ Odlična šansa za Atletico. Sve je povukao Felix, dodao je za Correu na lijevom boku, ovaj je vratio u sredinu do Llorentea čiji šut s 11, 12 metara odlazi preko gola

34′ Felix se izborio za šut, otišlo je to u bliži kut Nubela, ali njemački golman brani

31′ Kakav dribling mladog 18-godišnjeg Musiala. Fantastično se oslobodio svojih čuvara i snažno je tukao, ali pokraj gola

26′ GOOOOL! Odlična akcija Atletica. Llorente se probio do korner linije, sa same crte je ubacio u pet metara, taman na natrčalog Joaa Felixa koji zakucava za 1:0. Mladom Portugalcu je ovo deveti gol u 11 utakmica u svim natjecanjima

24′ Odlična lopta Felixa za Carrasca, ali Belgijac je pogodio samo vanjski dio mreže

23′ Nakon kornera glavom je za Atletico tukao Gimenez, ali to je otišlo preko gola

20′ Nema pravih šansi, ali sad se Bayern probudio i Nijemci polako preuzimaju igru

11′ Prva šansa za Bayern. Lucas Hernandez je s 40 metara primijetio da je Oblak izašao daleko ispred vrata i tukao je odmah, ali se Slovenac stigao vratiti

9′ Totalna dominacija Atletica. Odličan ubačaj s desne strane na Felixa, ali Portugalac je malo zakasnio

7′ Fantastična akcija Joaa Felixa. Krasno je proigrao Correu, ali njegov šut s desetak metara je slab i Nubel to hvata

5′ Correa se zavukao u 16 metara, lijepo je prošao Sulea, ali je loptu ipak uhvatio golman Nubel

3′ Po očekivanju, Atletico je odmah napao. Madriđani kontroliraju loptu i traže pukotine u obrani Nijemaca

1′ Počela je utakmica

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?