INTER – TORINO 4:2 Gosti vodili 2:0 do 62. minute pa ostali bez senzacije

0
0
INTER - TORINO 4:2 Gosti vodili 2:0 do 62. minute pa ostali bez senzacije

MILANSKI Inter velikim je preokretom srušio Torino 4:2 u osmom kolu Serie A. Gosti su vodili 2:0 do 62. minute i na kraju ostali bez ičeg.

Gosti su poveli u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena akcijom kroz sredinu koju je lijepim udarcem Simone Zaza plasirao u donji desni kut Handanovića.

Na 0:2 torinski sastav odlazi golom iz penala Cristiana Ansaldija iz 62. minute. Prethodno je Young srušio Singa, a sudac La Penna dosudio penal za goste.

Interov povratak započinje u 64. minuti preko Alexisa Sancheza. Bila je to akcija u kojoj je Lukaku pogodio gredu, nakon čega je nastala gužva u petercu gostiju, gdje se najbolje snašao čileanski ofenzivac.

Sanchez je u 67. minuti bio asistent za izjednačujući gol Lukakua. Probio se po desnoj strani u kaznenom prostoru Torina i ubacio loptu na suprotnu stranu, gdje je Belgijac lako poentirao.

Preokret je uslijedio u 84. minuti. N’Koulou je neoprezno po nogama opalio Hakijima u šesnaestercu Torina uslijed pritiska domaćina, a Lukaku je taj penal pretvorio u preokret.

Konačnih 4:2 postavlja Lautaro Martinez u 90. minuti na asistenciju Lukakua. Razigrani Belgijac ubacio je precizno s lijeve strane na desnu, a natrčali Argentinac lako pospremio za potvrdu pobjede.

Marcelo Brozović nije bio dostupan zbog zaraze koronavirusom, a Ivan Perišić u igru je ušao u 74. minuti umjesto Younga.

Inter 28. studenog gostuje kod Sassuola koji je trenutačno lider Serie A, Torino je dva dana kasnije domaćin Sampdoriji.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?